Tradicija – zanesljivost – celotna storitev

  • sl
  • ru
  • en
T: 01/52-12-362     M: 041/279-831      E: tajnistvo@stan.si

Zaposlitev:

  • posrednik m/ž
  • Podjetje / organizacija: Stan nepremičnine d.o.o.
  • Kraj dela: Ljubljana
  • Področje dela: posredovanje pri prodaji/nakupu oz. oddaji/najemu nepremičnin
  • Izobrazba: V., VI.
  • Pričakovane izkušnje: 1-3 leta
  • Oblika zaposlitve: pogodbeno
  • Delovni čas: polni delovni čas
  • Poskusna doba: 3 meseci
  • Karierni nivo: izkušeni delavec

Opis delovnega mesta:

  • pridobivanje novih strank,
  • sprejem naročil strank,
  • izdelava ponudb, skladnih s pričakovanji strank,
  • redno vpisovanje in vzdrževanje podatkov v bazi nepremičnin,
  • samostojno vodenje ogledov.

Pričakujemo:

  • veljavno licenco za posredovanje v prometu nepremičnin,
  • vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz,
  • računalniško poznavanje v okolju Windows,
  • pogajalsko-prodajne veščine,
  • komunikacijske veščine in pripravljenost za javno nastopanje,
  • organizacijske veščine,
  • timsko usmerjenost,
  • samoodgovornost in samoiniciativnost,
  • natančnost in zanesljivost.

Nudimo:

  • delo v izkušenem in inovativnem okolju,
  • dinamično in timsko delo,
  • gibljiv delovni čas,
  • izredno stimulativno plačilo,
  • možnost dodatnega izobraževanja in napredovanja,
  • pogodbeno sodelovanje.

Kontakt: Stanka Solar

Telefon: (041) 279 -831